GoldMetscope F24

Goldmetscope F24 : Hazine, define ve maden yataklarını tespit etmek için ideal bir cihazdır.

Goldmetscope F 24 : 35 seneyi aşkın araştırma ve tecrübenin neticesi Altın, Gümüş, Platin gibi soymetallere karşı hassaslaştırılmıştır.

Goldmetscope F 24 : Bir Kuyuya bir küp veya bir tencere dolusu altın, Gümüş, Platin atılmış üstü örtülmüş veya açık olsa kesinlikle haber verir affetmez.

Goldmetscope F 24 : Yeni gömülmüş olan 6mm kalınlığında bir altın bileziği 1,5 m’den, Bir yüzüğü 1 m toprağın altından alır.Yeni gömülmüş olan bir baltayı 1 m’den zor alır çünkü demire karşı hassasiyeti fazla değildir.

Goldmetscope F 24, yeraltında tespit ettiği maddeyi üç sınıfa ayırır:

Mineraller : Yani Madensel taşlar ve topraklar.

Metaller : Demir, bakır, sarı, nikel, aliminyum, kalay, kurşun Vb.

Soymetaller : Platin, Altın, Gümüş Vb.

Goldmetscope F 24 : Yeraltında tespit ettiğiniz şeyin üzerine geldiğiniz zaman sıfırlama düğmesini “A” yönüne çevirdiğinizde susarsa, mineraldir. Eğer “M” yönüne çevirdiğinizde susarsa, herhangi bir metaldir kazmak gerekir. Çünkü aradığımız şey bir bakır tencerede veya gaz tenekesi içerisinde olabileceği gibi tunçtan yapılmış kıymetli bir heykelde olabilir. Çivi, gazoz kapağı, tel ve teneke parçası gibi küçük şeyleri algılamaz. Fakat eskiden kalan Altın, Gümüş, Platin gibi kıymetli bir şey ise susturmak mümkün değildir.

Goldmetscope F 24 : Yeni gömülen ile eskisinin arasında, eskilediği zamana göre 5 ile 10 misli artar.

Goldmetscope F 24 : Yaz, kış, kar, buz, ıslak, kuru, gündüz, gece demeden hatta ıslak toprakta metallere karşı daha da hassaslaşan yegane bir cihazdır.

Goldmetscope F 24 : Şarjlı olduğundan pil masrafı yoktur. Şarj edildikten sonra 12 saat hiç durmadan çalışabilir.